Bizi Takip Edin

Kalite Politikası

Geleceğin müşteri odaklı kalite anlayışı

Türkiye’nin lider silah üreticisi Sarsılmaz, yüz yılı aşan deneyimiyle geleceğin teknolojilerini bir araya getiriyor.

Sarsılmaz, Türkiye’nin dört bir yanında ve dünyanın pek çok ülkesindeki yaygın satış ağıyla müşterilerine uluslararası bir marka olmanın güvencesini sunuyor ve kalite politikalarını da bu doğrultuda belirliyor.

Sarsılmaz, müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı amaç edinen, güvenilir ve şeffaf bir süreç yönetimini benimsiyor.

Tedarik, üretim ve satış sistemlerini satış sonrası hizmeti de kapsayacak şekilde dizayn eden Sarsılmaz, nihai çıktısı olarak gördüğü müşteri memnuniyetinin güvenilir, kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmetlerle mümkün olabileceği bilinciyle hareket ediyor.

Sarsılmaz, kaliteli ve ulaşılabilir ürünler ortaya koymak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalarını teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak yürütüyor.

Sarsılmaz yalnızca en yeni teknolojileri takip etmekle kalmıyor, geliştirdiği teknolojilerle müşterilerini geleceğin ürünleriyle buluşturuyor.

Kalitenin en önemli unsurunun insan kaynağı olduğunun bilinciyle hareket eden Sarsılmaz, çalışanlarının kendilerini geliştirmesi ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilmesi için gerekli koşulları sağlamayı önemsiyor.

Sarsılmaz, çalışanlarında kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini oluşturmayı amaçlarken, bu hassasiyetleri üretim süreçlerinde de tavizsiz bir şekilde hayata geçiriyor.