Bizi Takip Edin

AR-GE ve ÜR-GE

AR-GE ve ÜR-GE
Geleceğin teknolojisi…

Türkiye’nin hafif silah sektöründe Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sertifikalandırılan tek Ar-Ge merkezi olma başarısını gösteren Sarsılmaz Ar-Ge Merkezi, bünyesindeki mühendislerin imza attığı çalışmalar ve Türkiye’nin önde gelen üniversiteleriyle gerçekleştirilen işbirlikleri sonucunda birbirinden başarılı projelere imza atıyor.

Pazar araştırmasından kavram geliştirmeye, proje yönetiminden bilgisayar destekli tasarıma, simülasyon ve tasarım doğrulamadan prototip üretimi ve test faaliyetlerine kadar pek çok süreç Sarsılmaz Ar-Ge Merkezi’nin tecrübeli ve dinamik ekibi tarafından yürütülüyor.

Bugünün teknolojileriyle yetinmeyen Sarsılmaz, geleceğe yatırım yaparak, bilişim teknolojileri ile endüstriyi bir araya getiren “Endüstri 4.0”ı hayata geçirecek ve geleceğin üretim anlayışını bugünden kuracak çalışmaları bütün hızıyla sürdürüyor.

Sarsılmaz, durmaksızın devam eden Ar-Ge faaliyetleriyle bir taraftan yenilikçi ürünler geliştirirken, diğer taraftan Ür-Ge faaliyetleri kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalarla da var olan ürünlerini teknolojik gelişmelere adapte ediyor.

Sarsılmaz’ın sürekli yenilenen ürün çeşitliliğinin altında, bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek endüstriye başarıyla adapte eden Ar-Ge merkezinin çalışmaları yatıyor.

TÜRKİYE’NİN SİLAH SEKTÖRÜNDE
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sertifikalandırılan tek Ar-Ge merkezi
“ENDÜSTRİ 4.0”
Geleceğin üretim anlayışı